Plumb barkut të dashurës dhe vetes, “çmendet” i riu në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në kryeqytet, ku një i ri ka qëlluar me armë një vajzë dhe më pas edhe veten.
Deri në këto momente nuk ka të dhëna në lidhje me moshën e të rinjve dhe identitet e tyre, ndërsa mësohet se gjithçka ka ndodhur në afërsi të spitalit “Nënë Tereza”.

Raportohet se të rinjtë ndodhen në gjendje kritike për jetën. Informacionet paraprake thonë se të rinjtë ishin në një marrëdhënie dashurie.

Detaje të tjera në vijim…

(Visited 1 times, 1 visits today)

You may also like...

Leave a Reply